Dzień Seniora w Henrykowie

2013-03-07 13:56:32 (ost. akt: 2013-03-07 13:58:26)

W Henrykowie obchodzono Dzień Seniora. Proboszcz parafii ksiądz Kazimierz Kordeczko poprowadził mszę w intencji wszystkich seniorów z Henrykowa i Nowego Dworu, mszę upiększał Mariusz Dyba. Po uroczystej mszy św. dalsze obchody odbywały się w Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie.

Dzień Seniora w Henrykowie

Autor: Archiwum świetlicy wiejskiej

Zebranych gości powitali serdecznie opiekun świetlicy wiejskiej w Henrykowie Renata Perczyńska, oraz sołtys wsi Henrykowo Emil Rońda, którzy przedstawili program uroczystości i zachęcili wszystkich do wspólnej zabawy. A zabawa rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez dzieci ze świetlicy. Dzieci zaprezentowały piękne i wzruszające wiersze i piosenki, oraz kabaret, również złożyły seniorom życzenia. Poruszający występ został nagrodzony burzą oklasków. Po części artystycznej nadszedł czas na wniesienie tortu z okazji dnia seniora, jak i również nie zabrakło życzeń od zastępcy burmistrza Andrzeja Gierlofa, oraz od sołtys z Nowego Dworu Pani Katarzyny Szefler. Sołtys wsi Henrykowo wręczył dla Pelagii Olechnowicz najstarszej seniorce z Nowego Dworu bukiet kwiatów

Zaproszony dj z Ornety zapewnił seniorom wspaniałą wielogodzinną zabawę, tańce i rozmowy przy kawie i herbacie oraz ciasteczkach upieczonych przez panie ze stowarzyszenia ,, Henrykowianie Razem”.

Opiekun Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie Renata Perczyńska

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie