Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Powstanie pierwszy profesjonalny skatepark w powiecie

2013-07-04 11:37:06 (ost. akt: 2013-07-04 12:39:45)
Wykonawcą inwestycji jest Konsorcjum ZSC sp. z o. o. i Firma Bullait – Andrzej Ciuchta. 27 czerwca podpisano umowę w wykonawcą oraz przekazano mu plac budowy

Wykonawcą inwestycji jest Konsorcjum ZSC sp. z o. o. i Firma Bullait – Andrzej Ciuchta. 27 czerwca podpisano umowę w wykonawcą oraz przekazano mu plac budowy

Autor zdjęcia: Archiwum UM w Pieniężnie

W Pieniężnie powstanie pierwszy profesjonalny skatepark w powiecie braniewskim. W jego sąsiedztwie pojawi się także fitpark, plac zabaw oraz boisko do siatkówki plażowej.

Wykonawcą inwestycji jest Konsorcjum ZSC sp. z o. o. i Firma Bullait – Andrzej Ciuchta. 27 czerwca podpisano umowę w wykonawcą oraz przekazano mu plac budowy.

Pierwszy profesjonalny skatepark w naszym powiecie powstanie w sąsiedztwie kompleksu boisk sportowych "Orlik 2012".

Wybudowany zostanie także fitpark z placem zabaw. Siłownia pod chmurką wyposażona będzie w biegacz, orbitek, twister, wahadło, wyciąg górny, wioślarz wolnostojący, drabinkę nożną oraz prasę nożną. Powstanie również boisko do plażowej piłki siatkowej o wymiarach 26,87x 15,2 m. Inwestycje dopełnią nowe chodniki z kostki betonowej wzdłuż ulicy Ciepłowniczej i nowy trawnik.

— Chcemy by wybudowany kompleks sportowy „Orlik 2012” tętnił życiem i służył jak największej grupie mieszkańców oraz turystów — mówi Kazimierz Kiejdo, burmistrz Pieniężna.

W ramach zadania wyremontowane zostaną także pomieszczenia świetlicy wiejskiej w Różańcu. Powstanie m.in. nowa elewacja, wyremontowany zostanie dach, naprawione betonowe schody, powstanie nowa instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna.
Zakończenie prac zaplanowano na 30 września 2013 roku.O skateparku:
Skatepark złożony będzie z: banku ramp, quarteru pipe, poręczy prostej okrągłej, ławki, a także funboxsu z grindboxem i poręczą. W parku powstanie także box do squash, wyposażony w dwa rzędy siedzisk.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (65) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. scenic #1153514 | 83.25.*.* 26 lip 2013 18:02

  ciekawe czy też bedzie otwarty tylko w dzień jak orlik prez dwie godziny ? jeżeli tak to po co będzie ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. M. #1139298 | 178.235.*.* 10 lip 2013 20:40

   czego by radni, burmistrz, pracownicy jednostek samorządowych nie robili i tak zawsze bedzie zle. Ludzie ogarnijcie sie, to nie czasy PGR kiedy wszystko dostawiliscie na tacy. Na wszystko trzeba sobie samemu zapracowac. A może chętnie byscie sie zamienili z Burmistrzem, radnymi i spróbować sprostać oczekiwaniom mieszkańców mimo krytyki i poniżania. To są tylko ludzie i tak jak wy mogą popełniać błedy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. PIENIACZY? #1135981 | 94.254.*.* 7 lip 2013 14:38

    ,, Nie jestem zwolennikiem anonimowego bicia piany i jałowej dyskusji ''Po 1 to nie jałowa dyskusja! Każdy ma prawo powiedzieć /wypowiedzieć się co go boli.To moje/nasze miasto.To za nasze pieniądze dostajecie każdego miesiąca POBORY .I to za nasze pieniądze ,,POPRAWIACIE JAKOŚĆ NASZEGO ŻYCIA'' Na sesje bym chętnie poszedł-Ale zapomniał pan że ludzie pracuję w tych godzinach!!!!!Chodzą do pracy-tak , żeby przeżyć i donieść WAM podatek na czas trzeba pracować.Co do ANONIMOWOŚCI -bardzo chętnie każdy by siepodpisał z imienia i nazwiska ale ludzie w PIENIĘŻNIE wiedzą co za tym idzie.Jakie plagi egipskie mogą spasc na nich. Ja dalej się zastanawiam w jaki sposób GMINA PODNOSI NAM JAKOŚĆ ŻYCIA. ,,MACIE KLUCZ'' i co? Ludzie widzą wszystkie te inwestycje, tak robi sie coś, nie które osoby sie starają.Ale to wszystko jest tak nie smaczne. Robione z WIELKĄ POMPĄ i na pokaz.WYCHWALANIE,PRZECHWALANIE sie.WSZYSTKO JEST NAJLEPSZE SUPER I PIERWSI I WszystkoEUROPEJSKIE -to takie fuuuuuuuuuu Mnie i moja rodzine która jest ,,Głodna'' nie przekonuje ,,WASZ KLUCZ''

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. tak się zastanawiam... #1135844 | 5.185.*.* 7 lip 2013 10:48

     Może p.Mateusz pokaże jak zakłada się spółdzielnię na swoim przykładzie?Do spółki niech weźmie p. Kiejdo.Moje doradztwo za darmo a nie za pieniądze nas podatników...

     Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. zona burmistrza pracuje na basenie #1135651 | 192.108.*.* 6 lip 2013 21:36

     Kiedy ruszy statek do Piaskow!!!? Czy to prawda ze Mrozinski nie wydal zezwolenia na otwarcie polaczenia wodnego z Nowej Pasleki do Piaskow? Czy w taki sposob burmistrz chce ratowac braniewski basen?

     ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Pokaż wszystkie komentarze (65)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages