środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Żyj z pasją i zdrowo…… na sportowo!

2013-08-12 11:03:38 (ost. akt: 2013-08-12 11:06:06)
Mimo upalnego dnia dzieci chętnie rywalizowały między sobą oraz wytrwale uczestniczyły do końca

Mimo upalnego dnia dzieci chętnie rywalizowały między sobą oraz wytrwale uczestniczyły do końca

Autor zdjęcia: Archiwum UM w Pieniężnie

Sport jest to współzawodnictwo uprawiane według ustalonych zasad. Dzieci, które przybyły na kompleks boisk sportowych Orlik w Pieniężnie uczestniczyły w nowo przygotowanych grach i zawodach sportowych. W grupach rywalizowały między sobą o atrakcyjne nagrody.

Zabawy sportowe sprawiły wiele radości i uśmiechu z niekontrolowanych upadków. Mimo upalnego dnia dzieci chętnie rywalizowały między sobą oraz wytrwale uczestniczyły do końca. Chłopcy najchętniej grali w piłkę, natomiast dziewczęta najchętniej brały udział w grach sprawnościowych. Dużą frajdą dla maluchów było malowanie kredą po kompleksie Orlika. Każdy chętny uczestnik mógł przeobrazić się w różne postacie bajkowe malując twarz. Zajęcia prowadzone były przez animatora sportu oraz przez pracowników Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Pieniężnie.

Dzisiejsze konkurencje wzbudziły entuzjazm oraz zaskoczyły zawodników. Nowością na Orliku był: bieg w workach, tor przeszkód, pudełko zadań, gra w kapsle, przelewanie wody, numerki oraz szukanie ukrytych szarf i wiele innych. Jak zawsze nie zabrakło opiekunów, którzy żarliwie kibicowali swoim pociechom oraz motywowali ich do zwycięstwa.

Wakacyjne spotkania na Orliku niosą za sobą wiele korzyści między innymi mobilizację do działania rozbudzającą ducha sportowego. Stają się tym samym pasją i udoskonalają koordynację ruchowa oraz sprawność fizyczną. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu do codziennego odwiedzania kompleksu boisk sportowych Orlik w Pieniężnie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages