Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Festyn rodzinny w Łoźniku

2013-09-06 14:31:53 (ost. akt: 2013-09-06 14:33:14)

Autor zdjęcia: Archiwum UM w Pieniężnie

31 sierpnia sołectwo Łoźnik żegnało wakacje. Podczas imprezy pod nazwą „Zakończenie lata w Łoźniku”, zorganizowanej przez sołtysa, radę sołecką oraz stowarzyszenie „Wystarczy chcieć” z Łoźnika nie zabrakło atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.

Mieszkańcy przygotowali wspólne ognisko i poczęstunek dla przybyłych uczestników, składający się z wyrobów lokalnych gospodyń.

Na ostatnim festynie wakacyjnym w Łoźniku gościli; burmistrza Pieniężna Kazimierza Kiejdo, radnego Rady Miejskiej Włodzimierza Boncal, proboszcza Parafii p.w. św. Wawrzyńca w Plutach księdza Jana Puławskiego oraz kierownika Wydziału Inwestycji i Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Pieniężnie Mateusza Sobieszczuk, który włączając się aktywnie w organizację imprezy zagwarantował najmłodszym uczestnikom atrakcje w postaci dmuchanego placu zabaw.

Festyn rozpoczął się konkursami dla dzieci, które przeprowadzone zostały przez Miejski Dom Kultury w Pieniężnie. Po rodzinnych zmaganiach sprawnościowych około godziny 20:00 rozpoczęła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu z Ornety. Mieszkańcy, zaproszeni goście oraz sąsiedzi z pobliskich sołectw Gminy Pieniężno bawili się wspólnie do późnych godzin wieczornych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages