Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Zimowa akcja poboru krwi

2013-12-13 12:55:00 (ost. akt: 2013-12-13 13:07:49)
We wtorek (10 grudnia) w Miejskim Domu Kultury w Pieniężnie po raz ostatni w tym roku odbyła się akcja poboru krw

We wtorek (10 grudnia) w Miejskim Domu Kultury w Pieniężnie po raz ostatni w tym roku odbyła się akcja poboru krw

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorówKażdego roku dla setek tysięcy ludzi jedynym ratunkiem życia jest transfuzja krwi. W ciągu roku w Polsce dokonanych jest około milion transfuzji. Oddana przez honorowych krwiodawców krew jest bezcennym darem i niezastąpionym lekiem.

We wtorek (10 grudnia) w Miejskim Domu Kultury w Pieniężnie po raz ostatni w tym roku odbyła się akcja poboru krwi.

Po badaniu okazało się, że życiodajny płyn pobrać można było od czternastu osób. To oznacza, że do banku krwi trafiło ponad 6 litrów. Pomimo zimowej aury pośród osób zdających krew składali nam wizyty stali dawcy. Każda pieniężeńska akcja wspiera bank krwii.

Mamy nadzieję, że w następnym roku zainteresujemy nią więcej młodych ludzi,. których dzisiaj było zbyt mało. Jesteśmy dumni z tych osób, które regularnie oddają krew, a tym samym ratują drugiemu człowiekowi życie. 

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polak #1271058 | 14 gru 2013 19:55

    Polak pracujący dla amerykańskich kapitalistów. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages