środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Salon z Pieniężna godny polecenia

2014-02-06 08:17:55 (ost. akt: 2014-02-06 09:41:48)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Zakończył się plebiscyt na najlepszego fryzjera i najlepszy zakład fryzjerski. Nasi czytelnicy i internauci wybrali salon godny polecenia. Walka była zacięta. Wyniki zmieniały się z dnia na dzień. Salon, który zdobył tytuł „Złotych Nożyc 2013” to Salon Fryzjerski „Ewelina” Eweliny Skuratko z Pieniężna.

Głosowanie zakończyło się 22 stycznia, a salon z Pieniężna zdobył ponad 40% wszystkich głosów. Zapytaliśmy panią Ewelinę co trzeba robić, aby osiągnąć sukces i zdobyć zaufanie klientów.

—'Złote Nożyce 2013” to prestiżowe wyróżnienie. Taka nagroda to przede wszystkim zdobycie zaufania klientów. Jaki jest Pani przepis na sukces? I co Pani uważa za swój sukces?

— Przepis na sukces, dobrze powiedziane. Uważam, że ja już swój sukces osiągnęłam. To zdrowie, kochająca się rodzina i praca zawodowa, w której się spełniam. Dla mnie to jest najważniejsze. Chociaż każdy ma inne cele w życiu i każdy za sukces może uważać coś zupełnie innego.

— Jak dbać o klienta ? I jakie usługi oferuje pani salon?

— Każdego, kto przyjdzie do mojego salonu traktuję indywidualnie. Staram się profesjonalnie podchodzić do każdej usługi. Jeżeli chodzi o same usługi to jest ich bardzo wiele. Są min. strzyżenia, modelowania, koloryzacja, różnego rodzaju upięcia i regeneracje kreatynowe.

— Dobry fryzjer powinien...

— Dobry fryzjer musi być kreatywny. Powinien mieć w sobie pasję do pracy. Musi być otwarty na propozycję tych, którzy do niego przychodzą i na nowości panujące na rynku. Nie można też stać w miejscu, trzeba cały czas się rozwijać i iść z duchem czasu.

— Jakie fryzury będą modne w 2014 roku?

— Obserwując to co się dzieje na rynku fryzjerskim możemy mówić o lekkości w upięciach. Modne będą też różnego rodzaju sploty od klasycznych warkoczy po kłosy w przeróżnych kombinacjach.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

--------------------------------------------------------------------------------
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages