Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

„Sąsiedzi zza miedzy”

2014-06-27 13:38:48 (ost. akt: 2014-06-27 14:12:32) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Po raz pierwszy w miejscowości Pieniężno obchodzono „Dzień Sąsiada” – ŚWIĘTO ULICY. Z tej okazji licznie przybyli sąsiedzi z ulicy Ogrodowej, Zawadzkiego, Wiśniowej, Akacjowej, Dębowej oraz Brzozowej.

O godz. 17:00 rozstawiono stoły i orkiestrę na ulicy Ogrodowej, zadbaliśmy o pełne bezpieczeństwo mieszkańców powyżej wymienionych ulic poprzez zamknięcie drogi, ustawienie znaków informujących o objeździe. Gości powitał Kierownik Miejskiego Domu Kultury w Pieniężnie Pan Tadeusz Kłebucki. Po krótkiej prezentacji rodzin, został odśpiewany hymn ulicy „Znamy się tylko z widzenia”. Po kilku toastach organizatorzy Izabela Wodzyńska i Klaudia Graczyk zajęły się najmłodszymi uczestnikami imprezy, organizując im konkursy. Atrakcji nie zabrakło także dla dorosłych, w których aktywnie uczestniczyli, otrzymując nagrody upominkowe. Wzajemne biesiadowanie zabawa taneczna przy muzyce na żywo, upewniło uczestników naszego święta, że mają wspaniałych sąsiadów, a ten wspólny stół umożliwił bliższe poznanie. Gościem honorowym był Pan Krzysztof Kowalski starosta braniewski.

W związku z powyższym zachęcamy sąsiadów z dalszych ulic do wspólnej integracji. „Opuśćcie swoje cztery ściany i poznajcie się bliżej, spędzając czas w miłym sąsiedzkim gronie.” Pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Pieniężnie, chętnie pomogą w zorganizowaniu imprezy.
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages