środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dominowały sporty ekstremalne

2014-09-04 09:48:48 (ost. akt: 2014-09-04 10:59:05)

Korzystając z wielu przeszkód, tj. murków, podjazdów, a także ramp, zaprezentowano wiele niesamowitych trików znanych w tych dyscyplinach sportu

Korzystając z wielu przeszkód, tj. murków, podjazdów, a także ramp, zaprezentowano wiele niesamowitych trików znanych w tych dyscyplinach sportu

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

W ubiegły piątek na kompleksie boisk sportowych „Orlik 2012”, dominowały sporty ekstremalne. Tego dnia odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej w BMX, deskorolce i rolkach 2014.

Głównymi sprawcami nowego wydarzenia w Gminie Pieniężno - Pierwszego Powiatowego Turnieju w BMX, deskorolce i rolkach - byli: Urząd Miejski w Pieniężnie, Miejski Dom Kultury oraz nieformalna grupa skaterów.

Spotkanie otworzyli przedstawiciele samorządu. W słowach krótkich przemówień nie zabrakło wyrazów radości z coraz większego zainteresowania skateparkiem, wśród miejscowych dzieci i młodzieży, chcących przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności, zdolności i pasje. Kompleks mogą dzielić rolkarze, rowerzyści BMX – ów oraz deskorolkarze, szlifując swoje umiejętności techniczne.

Korzystając z wielu przeszkód, tj. murków, podjazdów, a także ramp, zaprezentowano wiele niesamowitych trików znanych w tych dyscyplinach sportu. Szczególnie emocjonujące były wyczyny rowerowe. Wykonywano skomplikowane podskoki oraz obroty rowerem na ziemi, a nawet w powietrzu. Zawody przebiegały w dwóch etapach. W pierwszym z nich, zaprezentowali się wszyscy uczestnicy, natomiast w drugim – najlepsze trójki. Na Orliku pojawili się skaterzy w przedziale wiekowym od 11 do 23 lat. Jazdę wyczynową zaprezentowali przedstawiciele z Braniewa oraz z Ornety. Najsilniejszą grupą okazała się jednak reprezentacja z Pieniężna.

Najlepsi zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym: akcesoria, dodatki oraz elementy pomocnicze, przydatne dla ulepszenia obecnie używanego sprzętu. W trakcie imprezy rozpalono grilla. Wszyscy uczestnicy oraz goście powiatowych mistrzostw mogli posilić się ciepłymi kiełbaskami.BMX:
1. Mateusz Jankowski,
2. Błażej Jankowski,
3. Wojciech Kłujszo.


Rolki:
1. Łukasz Lipiński,
2. Karol Kuszilek.


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages