środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Czwarta w tym roku akcja poboru krwi w Pieniężnie

2014-10-02 10:45:27 (ost. akt: 2014-10-02 10:56:47)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Nieustannie, od wielu lat w Pieniężnie odbywa się cyklicznie akcja oddawania krwi. Wspólnie z Zarządem Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu, przewodniczącą Samorządu Mieszkańców Pieniężna oraz przy współpracy z Państwową Strażą Pożarną w Braniewie przyczynia się do stałej – i wciąż rosnącej – popularności akcji poboru krwi w Pieniężnie.

30 września w Miejskim Domu Kultury w Pieniężnie po przerwie wakacyjnej odbyła się czwarta w tym roku zbiórka życiodajnego płynu.

W efekcie chęć podzielenia się „cząsteczką siebie” zgłosiło 18 osób. Przez „gęste sito” lekarza przeszło 17 osób spośród wszystkich chętnych. Podczas akcji w Pieniężnie ludzie dobrej woli oddali na potrzeby lecznictwa 7,650 ml pełnej krwi.

Do akcji przystąpili krwiodawcy, którzy od wielu lat oddają krew jak i nowi dawcy. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze, a każdy, kto oddał krew dostał dodatkowo koszulkę z logo PCK.

Akcje honorowego oddawania krwi w Pieniężnie na dobre wpisały się w kalendarz, a przez to w życie społeczności oraz tutejszych mieszkańców.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages