Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

„Prawdziwe przedszkolaki”

2014-11-03 12:09:12 (ost. akt: 2014-11-03 12:12:48)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

28 października to dzień szczególny dla dzieci z grupy 3-4 latków Przedszkola Publicznego z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pieniężnie, ponieważ w tym dniu składały ślubowanie i otrzymały pasowanie na przedszkolaka.

Aby przekonać rodziców i zaproszonych gości co do swoich możliwości i umiejętności razem ze swoją panią Teresą Dudkiewicz upiekły na tę uroczystość ciasta z jabłkami .

Każdy przedszkolak bardzo chętnie kroił jabłka i dodawał kolejne składniki. Po obiedzie dzieci same zdegustowały swoje wypieki, aby być pewne, że będzie smakowało gościom. A smakowało wybornie.

Oficjalną część rozpoczął występ dzieci, które ubrane jak muchomorki pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Na końcu złożyły ślubowanie, po którym pan dyrektor Robert Słonina pasował dzieci na przedszkolaków, a pani wicedyrektor Mariola Gudebska wręczała pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

Pan burmistrz Kazimierz Kiejdo obdarował przedszkolaki słodyczami i podkreślił duże zaangażowanie kadry pedagogicznej przedszkola w opiekę i wychowanie dzieci, dające im możliwość wszechstronnego rozwoju i poczucia bezpieczeństwa oraz wiele serca i ciepła ze strony nauczycieli. Życzył dzieciom wiele radosnych zabaw i dalszych sukcesów.

Potem wszyscy przeszli na poczęstunek przygotowany przez rodziców łącznie z ciastem od dzieci, które cieszyło się największym powodzeniem.

Całe spotkanie dostarczyło wiele radości, często też wzruszeń, a dzieci czuły się dumne, że tak wiele już umieją i potrafią to zaprezentować.

Teresa Dudkiewicz


[gallery=4]gallery[/gallery]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages