Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ślubowanie uczniów klasy I w Szkole Podstawowej w Pakoszach

2014-11-07 13:46:04 (ost. akt: 2014-11-07 13:47:54)

Autor zdjęcia: Monika Klein Małgorzata Iwaszko

30 października w Szkole Podstawowej w Pakoszach odbyła się akademia z okazji ślubowania uczniów klasy I. Na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele, rodzice i dzieci.

Wychowawczyni klasy pierwszej Joanna Kisiel serdecznie przywitała na uroczystości panią dyrektor Urszulę Chrościcką oraz wszystkich zgromadzonych.

Następnie zaprosiła na salę uczniów klasy pierwszej. Dzieci, w przyodzianych na głowach żakowskich czapkach, śmiało wkroczyły na salę i zaprezentowały słowno- muzyczny repertuar. Wierszyki i wesołe piosenki o tematyce szkolnej rozbrzmiewały po sali i tylko gromkie brawa przerywały radosny nastrój małych aktorów. Po występie dzieci uczniowie z Samorządu Szkolnego przygotowali małym adeptom wiele konkursów i niespodzianek, w których pierwszaczki musiały wykazać się odwagą, sprytem i wiedzą.

Punktem kulminacyjnym uroczystości był akt pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Pakoszach, którego dokonała dyrektor szkoły pani Urszula Chrościcka. Po uroczystej przysiędze wręczyła dzieciom dyplomy, słodycze i drobne upominki.

Po zakończeniu akademii uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców.

Oprac. Bogusława Gawryś


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages