Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w Pakoszach

2015-01-09 13:54:23 (ost. akt: 2015-01-09 13:56:00)

Autor zdjęcia: Agnieszka Kuziuta

Już tradycyjnie wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście spotkali się na uroczystej akademii i przy wigilijnym stole.

Szkolne progi swą obecnością zaszczycili : Burmistrz Miasta Pieniężna -Kazimierz Kiejdo, proboszcz parafii Długobór- ks. Wiesław Grześkowiak, Sekretarz Gminy Pieniężno- Daniel Piotrkowski, sołtys Pakosz i Brzostek -Władysław Piech, radny Gminy Pieniężno - Waldemar Polkowski .

Dyrektor szkoły pani Urszula Chrościcka z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia i zaprosiła na scenę uczniów kl. 0 -VI , którzy , pod kierunkiem swoich nauczycieli: Małgorzaty Iwaszko, Moniki Klein, Joanny Kisiel i Bogusławy Pachur, przygotowali program artystyczny, upamiętniający wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat oraz zaśpiewali kolędy. Miłą niespodzianką okazały się nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu plastycznego pt. ,, Bożonarodzeniowa kartka ”zorganizowanego przez pracowników MDK w Pieniężnie.

Po części artystycznej świąteczne życzenia złożyli: burmistrz Kazimierz Kiejdo- przekazując z tej okazji dzieciom słodycze, radny Waldemar Polkowski oraz proboszcz parafii ks. Wiesław Grześkowiak. Zgodnie z tradycją, wszyscy podzielili się opłatkiem – symbolem zgody, miłości i wybaczenia - po czym udali się na Wieczerzę Wigilijną.

Oprac. Bogusława GawryśPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages