Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Zakończenie Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „Talent i Pasja”

2015-06-15 12:54:07 (ost. akt: 2015-06-15 13:32:23)
Zakończenie XX. Jubileuszu Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „Talent i Pasja” w Pieniężnie

Zakończenie XX. Jubileuszu Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „Talent i Pasja” w Pieniężnie

W dniu 13 czerwca zakończyliśmy XX. Jubileuszowe Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne „Talent i Pasja” zorganizowane przez Miejską Bibliotekę w Pieniężnie.

Zwieńczeniem warsztatów była wystawa prac, którą można było podziwiać na dworcu przy ul. Kolejowej 3. Namalowane prace, powstawały prawie przez tydzień czasu w plenerze pieniężeńskim. Były to obrazy tworzone technikami olejnymi jak i akwarelami, zarówno przez gości z zagranicy jak i z kraju. Artyści podjęli się udokumentowania miasta Pieniężno pod hasłem „Zakątek Warmii”. W tym roku za cel postawili sobie uchwycenie zmieniającej się naszej małej ojczyzny, pełnej zieloni, natury i ciszy.
Na zakończenie warsztatów kierownik Miejskiej Biblioteki Lubomira Wacławska wręczyła wszystkim artystom dyplomy oraz upominki, wyrażając w ten sposób wdzięczność za uczestnictwo w Jubileuszowych Międzynarodowych Warsztatach Artystycznych. Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości m.in. Burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo oraz wielu pieniężniaków.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za pracę i serce włożone w przepiękne obrazy.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. marika #1761386 | 81.15.*.* 24 cze 2015 00:12

  Spostrzeżenia co do "wielu pieniężniaków" bardzo mocno przesadzone , a poza tym nie pieniężniaków , ale mieszkańców Pieniężna , z szacunku wypadałoby tak napisać . Wybór poczekalni dworca na galerię i brak właściwego zagospodarowania pomieszczenia zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem jest kpiną ze społeczeństwa. Pół biedy jeśli była to jednorazowa wystawa w tym miejscu , gorzej gdy się wpisze na trwałe jako obiekt kultury. Jeszcze gorzej gdy skończy swój żywot jak galeria "Łajsówka" otwierana z wielka pompą kilkanaście lat temu. A społeczeństwo niech dalej stoi na deszczu, mrozie i wietrze. Duże brawa za to, że gospodarze warsztatów nie wstydzili się pokazać gościom z kraju i z zagranicy zaniedbanego otoczenia dworca. Ale to chyba jest tak,że są sytuacje gdy wstydzimy się za kogoś i ja takie odczucia mam ilekroć odprowadzam kogoś z bliskich na dworzec. Myślę,że takie samo odczucie mieli niektórzy goście na podsumowaniu warsztatów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. vew #1756161 | 31.61.*.* 17 cze 2015 10:27

  A gdzie wiadomość, że dzieci z Pakosz odwiedziły bibliotekę w Pieniężnie? Bardzo ważne.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages