Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Ruszyły wakacyjne zajęcia sportowe na Orliku

2015-07-08 09:13:25 (ost. akt: 2015-07-08 09:23:12)

Jak co roku z początkiem lipca, kompleks boisk sportowych Orlik wznowił swoją wakacyjną działalność. Wzorem ubiegłego roku, Urząd Miejski w Pieniężnie wraz z animatorami sportu kompleksu boisk sportowych Orlik przygotował na okres wakacji cykl zabaw sportowych oraz konkurencji sprawnościowych dla dzieci oraz młodzieży.

Poprzednie wakacje przyciągały na boisko "Orlik 2012" w Pieniężnie sporą rzeszę dzieci wraz z rodzicami chętnych do wspólnej rywalizacji. 6 lipca na boisku Orlika w Pieniężnie, zrealizowano cykliczne zajęcia rekreacyjno-sportowe z dziećmi. Nie zabrakło malowania twarzy, baniek mydlanych, rysowania kredą oraz rzutów, skoków, omijania przeszkód i konkurencji na czas. Na zajęciach dzieci mogły rozładować nadmiar energii i uczyły się opanowania. Na zakończenie każdy przybyły uczestnik w zajęciach rekreacyjno-sportowych otrzymał dyplom oraz słodki upominek.
Wakacyjne zajęcia sportowe mają na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne. Każde z dzieci miało szansę rozwijać talenty w swoim tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Staramy się wpoić dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

Bez względu na wiek, animatorzy sportu wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Pieniężnie zapraszają wszystkich, zarówno najmłodsze dzieci, jak i trochę starsze wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami w okresie od lipca do sierpnia do skorzystania z kompleksu boisk sportowych Orlik. Sport, współrealizacja, ruch na świeżym powietrzu oraz przede wszystkim świetna zabawa i moc atrakcji czeka wszystkie dzieci, które w co drugi poniedziałek odwiedzą "Orlik 2012" w Pieniężnie.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages