środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Zakończenie roku w Szkole Podstawowej w Lechowie

2015-07-08 13:39:04 (ost. akt: 2015-07-08 13:45:59)

Ostatniego dnia nauki już od rana nasza szkoła wypełniła się dziećmi i przybyłymi gośćmi. Wszyscy udaliśmy się na uroczystą Mszę świętą, podczas której ks. Paweł Władyka pobłogosławił wszystkie dzieci i Grono Pedagogiczne, a klasie szóstej życzył sukcesów w gimnazjum.

Uroczystości odbywały się na wystrojonej sali gimnastycznej. Pan dyrektor Krzysztof Nowakowski przywitał zebranych, powiedział kilka ciepłych słów do uczniów i nauczycieli. Szczególne słowa skierował do absolwentów. Potem nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila – wyczytanie najlepiej uczących się dzieci ze wszystkich klas. Spośród uczniów kończących naszą szkołę najlepszymi okazali się: S. Ostrowski ze średnią 5,0 i K. Grzybowska – 5,09. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań dla rodziców dzieci. Pan dyrektor stwierdził, że bardzo ważna jest dobra współpraca miedzy nimi a nauczycielami. Dziękował im za pomoc i wyrozumiałość.

Jak co roku szóstoklasiści pożegnali swoich młodszych kolegów, przekazali im dzwon i zagrali ciekawe przedstawienie, pełne dowcipu, a zarazem wzruszające. Nie zabrakło uśmiechu oraz łez. Po występie nasi najstarsi uczniowie częstowali młodszych cukierkami - tradycji stało się więc zadość!
Z nadzieją , ale też z obawą czekamy na nowy rok szkolny. Nie wiemy jeszcze, jakie zmiany nas czekają …Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. miś #1776180 | 81.15.*.* 15 lip 2015 08:40

  Szanowny Panie Eugeniuszu, sądzę, iż poniekąd ma Pan rację, ponieważ ja też lubię jabłka i inne owoce, a i nawet czekoladkę czasami chapnę :) to nie znaczy, że muszę być otyły prawda? To samo się tyczy jazdy na rowerze, czasami dętka sie przebije i trzeba lepic lub kupować nową. Ja nie przeczę, że nie ma Pan racji, ale poprostu czekam , na sezon aż pojawią sie grzyby,bo na razie to tylko kurki.Pozdrawiam

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Eugeniusz Misiło #1771683 | 5.172.*.* 9 lip 2015 09:33

  Szanowny Panie Kaziuk! Po pierwsze - to była i jest wspaniała szkoła z mądrymi i wspaniałymi nauczycielami., jak wychowawca naszej klasy Leon Sekuła, dyrektor szkoły Pan Bitowt i jego żona, nauczycielka języka rosyjskiego Pani Nowakowska (niestety imion już nie pamiętam, za co przeprasza). Ukończyłem ją w 1970 r. i mam wyłącznie dobre wspomnienia, m.in. dlatego, że nikt mi tam nie wypominał, że jestem Ukraińcem. Po drugie - gdyby Pan ukończył Szkołę PODSTAWOWĄ w Lechowie, wiedziałby Pan, że słowo Ukrainiec, podobnie jak i Polak, pisze się DUŻĄ literą... Nauczycielom i uczniom gratuluję i życzę słonecznych wakacji.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. kaziuk #1771639 | 79.97.*.* 9 lip 2015 08:35

  8 lipca bo ukraincy sa bardziej odporni na wiedze

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. miś #1771320 | 81.15.*.* 8 lip 2015 19:39

   to co to za szkoła? jak mają 8 lipca koniec roku szkolnego, to kiedy zaczynają :) ( dla mniej inteligientnych, to jest żart)

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages