Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Zakończenie roku szkolnego w Piotrowcu

2015-07-23 10:03:24 (ost. akt: 2015-07-23 10:08:36)

W piątek 26 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Piotrowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani dyrektor Zofia Podlecka.

Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. Głos zabrała również Radna Rady Miasta i Gminy Pieniężno pani Irena Nowak, która złożyła dzieciom podziękowania za dobre serce, za udział w akcji zbiórki nakrętek na rzecz niepełnosprawnego chłopca.
W tym dniu mieliśmy także wyjątkowych gości tj. absolwentkę naszej szkoły Panią Annę Chodań wraz z mężem. Nowożeńcy przekazali na potrzeby placówki m.in. gry dydaktyczne, zabawki oraz artykuły papiernicze zebrane podczas ceremonii weselnej. Uczniowie w podziękowaniu za tak piękny gest wręczyli darczyńcom własnoręcznie zrobione kwiaty oraz pamiątkowe zdjęcie.
Po uroczystych przemówieniach, pani dyrektor wyróżniła i nagrodziła uczniów z najwyższymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz stuprocentową frekwencją.
Po części oficjalnej uczniowie kl. „0” i VI zaprezentowali program artystyczny. W wierszach i piosenkach, dzieci dziękowały pani dyrektor, wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom placówki za trud włożony w ich kształcenie i wychowanie.
Na zakończenie pani Beata Tabaczyńska- wychowawczyni klasy VI przygotowała niespodziankę w formie prezentacji multimedialnej. Przeniosła wszystkich do najmłodszych lat nauki naszych absolwentów i nie jednemu łezka zakręciła się w oku, bo „nie do wiary jak szybko płynie czas, wczoraj mali dziś dorosły świat…”. Słowami piosenki pożegnaliśmy nauczycieli, kolegów i koleżanki tym samym rozpoczynając miły i przyjemny czas wypoczynku. Życzymy wszystkim pięknych i słonecznych wakacji!!!


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages