Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

O dopalaczach i asertywności w podstawówce

2015-09-18 08:41:13 (ost. akt: 2015-09-18 08:49:34)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej w Pakoszach odbyły się warsztaty edukacyjno – profilaktyczne dla uczniów.

W klasach IV-VI uczniowie uczestniczyli w warsztatach pod nazwą „Dopalacze – nowe spojrzenie na narkotyki”. Celem programu było podniesienie poziomu wiedzy na temat zagrożeń jakie niesie zażywanie dopalaczy oraz ukazanie przyczyn podejmowania ryzykownych zachowań przez młodzież.

Uczniowie klas młodszych II i III, natomiast uczestniczyli w warsztacie „Jestem mistrzem asertywności”. Celem tego programu było zwiększenie umiejętności asertywnego komunikowania się, chronienia własnych granic, konstruktywnego radzenia sobie w sytuacjach problemowych.

Wszystkie dzieci bardzo chętnie brały aktywny udział. Realizatorem programów była Elżbieta Górecka z Ośrodka Profilaktyki i Edukacji w Morągu.

Zrealizowane programy zostały zakupione przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Pieniężnie.

Agnieszka KuziutaPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages