środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Włodarze zabiegają o utworzenie Szkoły Rolniczej. Goście z ministerstwa zwiedzili szkołę

2016-09-02 09:35:34 (ost. akt: 2016-09-02 09:41:09)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

Powiat Braniewski zabiega o utworzenie Szkoły Rolniczej w Pieniężnie, prowadzonej i nadzorowanej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Z inicjatywy Starosty Braniewskiego Leszka Dziąga i Przewodniczącego Rady Powiatu Braniewskiego Leszka Kłębuckiego odbyło się spotkanie z Dyrektorem Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej dr Ewą Markowską - Bzducha oraz Zastępcą Dyrektora Robertem Jakubikiem.

W spotkaniu brali również udział Etatowy Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Mirosław Kudliński, Członek Zarządu Mateusz Sobieszczuk, Dyrektor Helena Misiło oraz Witold Ciereszko.

Podczas wizyty omówione zostały sprawy dotyczące utworzenia Szkoły Rolniczej w Pieniężnie oraz zasady jej finansowania. Goście z Ministerstwa zapoznali się szczegółowo z obiektami szkoły, internatu i pozostałą infrastrukturą.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages