Sobota, 17 sierpnia 2019. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

VIII. Przegląd piosenki poświęconej św. Janowi Pawłowi II

2018-05-10 10:30:00 (ost. akt: 2018-05-10 09:57:14)

Pieniężno\\\ Miejski Dom Kultury w Pieniężnie był organizatorem ósmego już Przeglądu Piosenki Religijnej poświęconej papieżowi św. Janowi Pawłowi II w trzynastą rocznicę śmierci naszego Pielgrzyma, przypadającą na dzień 2 kwietnia.

Przegląd odbył się 28 kwietnia na placu przy Miejskim Domu Kultury. Prezentacje wykonawców powiatu braniewskiego następowały zgodnie z regulaminem tj. szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie, dorośli. Występy zainaugurował Kazimierz Kiejdo, Burmistrz Pieniężna i Tadeusz Kłębucki, kierownik MDK Pieniężno.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani statuetkami i dyplomami ufundowanymi przez organizatora. Również dla wszystkich wykonawców i gości zaproszonych zapewniliśmy gorący poczęstunek.
Tegoroczny przegląd pieśni papieskich i religijnych uatrakcyjnił swoim występem proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębowcu dziekan Dekanatu Pieniężno ks. Piotr Piasecki.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages